Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DUYMAZ FİDANCILIK HAKKINDA

2000’li yıllarda Hatay ili Samandağ İlçesi Fidanlı Mahallesinde meyve fidanı üretimine başlayan firmamız, farklı iklim isteklerine uygun, verimi yüksek bodur, yarı bodur ve klasik anaçlar üzerine aşılı Elma, Şeftali, Ceviz, Zeytin, Nektarın, Erik, Kiraz, Armut, Kayısı, Badem fidanı çeşitlerini sertifikalı ve tamamen siz üreticilerin memnuniyetine dayalı üretimine devam etmektedir. Fidanlarımız tarım ve köy işleri bakanlığından sertifikalıdır. Ülkemiz sahip olduğu farklı ekolojik özellikler ve toprak yapıları ile meyve yetiştiriciliğine son derece uygun bir yapıya sahip olup bu özelliklerinden dolayı bir çok meyve türünde üretim miktarı ve üretim alanlarında dünyada, ilk sıralarda yer almaktadır. Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Hakkaniyetli bir tarımsal hizmeti Yeniliklere açıklık Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli kaliteli fidan hizmet sunumu Sizlerde kaliteli ve ekonomik bir bahçe düşünüyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçerek üstün hizmet alabilirsiniz
Satış sonrası teknik destek anlayışımızla siz üreticileri hiçbir koşulda yalnız bırakmayarak en iyi ürün kalitesine ve en verimli üretime ulaştırmaktır.
Bir çok meyve çeşidinin ana vatanı olan Türkiye’de fidan üreticisi olarak yurtiçi ve yurtdışı fidan pazarlarında yüksek pay sahibi olmayı hedefliyoruz.

0
Fidancılıkta
20. Yılımız
Biz Kimiz?

Duymaz Fidancılık

Çeşit çeşit fidanlar üretiyor, büyük özveri ve sevgiyle sağlıklı bir şekilde sahipleriyle buluşturuyoruz. Hedefimiz; fidancılıkta en kaliteli ve sağlıklı fidanları yetiştirerek meyve bahçelerinin verimini artırmak Türkiye’de ve Dünya’da En iyi olmak.

%100 Sertifikalı

Tüm fidanlarımız sertifikalıdır.

70+ Fidan Çeşidi

İhtiyacınız olan her tür fidan.

Whatsapp